آنهایی که نمی‌خواهند ببینند، چشم می‌خواهند چه‌کار؟ چشمشان کور باد

پنج‌شنبه 31 دسامبر 2009

نمی‌شود گفت که نمی‌بینند. می‌بینند، اما خود را به ندیدن می‌زنند. این همه مردم آمدند تا عشق و علاقه خود را به نظام و امام نشان دهد، جمعیت میلیونی خیابان‌ها را دیده‌اند. تصاویر هوایی را دیدند، اما می‌گویند از کجا معلوم مال نهم دی هشتاد و هشت بود؟ صدا و سیما دروغ می‌گه!

انتظاری نیست. این‌ها نمی‌خواشته‌اند ببینند. کسی که خودش را به خواب زده نمی‌توان بیدار کرد.

من فقط یه سرچ زده که ببینم این‌ها درباره دیروز چه می‌گویند. ۲۲۲حداقل  مورد در ساعات اخیر کلمه «ساندیس» را نوشته‌اند و مردم را مسخره کرده‌اند. نمی‌خواهند ببینند. کسی که نمی‌خواهد ببیند چشم می‌خواهد چه کار؟ کور شوند الهی!

بخوانید سبزها چگونه دیگران را به سخره می‌گیرند؛ این جمله را هم یادآور شوم که ما را جواد می‌نامیدند و خود را ادب دوست و ادب مرد به دولت اوست!

× × × × × × × × × × × ×

این‌گونه دیگران را مسخره می‌کنند:

به خاطر یک مشت ساندیس

این همه لشگر آمده ، به عشق ساندیس آمده

تقدیر مقام معظم رهبری از مراکز تولید ساندیس و تیتاب

و اینگونه خود را میفروشند به ساندیس

بی تو ای سرو روان بی کیک و ساندیس چه کنم؟

فردی که به خاطر ساندیس خوردن اعتراف به … خوری کرد

خش کیک و ساندیس در بین مردم گرسنه

تظاهرات امرورز به عشق ساندیس

این همه لشگر آمده به عشق ساندیس آمده پخش کیک و ساندیس در میان هموطنان گرسنه مان که برای رسیدن به تهران ساعتها در اتوبوسهای دولتی بودند

تظاهرات ساندیسی

عشق یک بسیجی به ساندیس و تی تاپ/ مثل عشق امتی به عکس آقا

آقای خامنه ای بترسید از آن روزی که ما به طرفدارانتان دو تا ساندیس بدهیم

خامنه ای بترس از روزی که رانی اسپانسر سبزهاا بشه :))))))))

لشکر کشی در خیابان های تهران برای چند ساندیس بیشتر، فیلمی مهیج، پر از اعجاب فتوشاپ و صحنه آرایی های محیر العقول؛ با شرکت سید علی در نقش ولی فقیه و با هنرمندی ا.ن در نقش رییس دولت کودتا و حضور ملت ساندیس خور- برنده اسکار اسگل کردن ملت

ما اهل کوفه نیستیم ، ساندیس بگیریم بایستیم

بسیجیی مفت خور که بخاطر یدونه ساندیس صف میبندید. واقعا خجالت داره

سیجی های ساندیس ندیده

واینگونه عرزشی خود را به ساندیس میفروشد …ساندیس ۱۰۰ تومنه بابا ، بیاید من براتون میخرم عرزشی هاا، اصلا رانی میخرم براتون :دی

و حتی هایپ هم میدیم به عرزشی ها به جای ساندیس به شرطی که کمی فکر کنند

نه همین ساندیس زیباست نشان آدمیت

میدان انقلاب را بزور ساندویچ و ساندیس هم نمی توانندپر کنند

اگه راست میگن تو تظاهرات ما هم ساندیس بدن اونوقت ببینیم کی بیشتره :دی

گوسفندان حکومتی همراه با ساندیس

در بین مردم ساندیس و کیک پخش کردند تا با این کار یکبار دیگر آنها را گول بزنند . ای ملتی که یکبار با گونی سیب زمینی گول خوردید . چرا بیدار نمیشوید؟

مردم بی غیرت کور دهات تهران که ساندیس و دوربین ندیدید خاک بر سر شما با تشکر

یادتون نره که هموشون یا پیرو پاتالن ، یا از دهات ها و روستاها به عشق ساندیس و کیک اومدن ، یه خورده دیگشونم از روی اجبار رؤسای اداراتشون رفتن

شعار: غذا غذا امروز – روز غذاست امروز – زرشک پلو و ساندیس – همه مهیاست امروز

ایشون هم برای ساندیس و اضافه کار اومدن

شمابه زور ساندیس و بخشنامه همین تعداد قلیل را توانستید جمع کنید

اما موفت خورهای بسیجی برای تظاهرات علاوه بر گرفتن پول و ساندیس و غذا میدانن که هیچ آسیبی نمی بینن

… این همه عنتر آمده …

پذیرایی از حضار بوسیله انواع ساندیس کیک و نوشابه

من واقعا می خوام بدونم این همه مردم بیکارن که به خاطر ساندیس پا میشن میرن از اینا حمایت می کنن ؟؟ این قدر مملکت گشنس ؟؟ البته بیشتر از این هم انتظاری ازشون نمیره…

امروز پشت امام حسین قایم شدند و از کیسه اعتبار او خرج کردند . گشاد هم خرج کردند . اجباری هم -خود جوش – آوردند . ساندیس هم دادند . چیزهای دیگر را هم قرار شده شب بدهند .

ملتی که به عشق ساندیس برود باید هم عاشورایش بوی قیمه دهد

با رعب و وحشت، تهدید و تطمیع، ساندیس و شیرینی رجاله های خود را به خیابان کشاندید


۸ دیدگاه

 1. مسعود:

  بسم الله
  سلام
  طنز های بالاترین رو برای تفریح و دلگرمی بعضی وقت ها نگاه می کنم! خیلی حال میده!
  رفتیم خونه جدید چند وقته! جاکفشی رو بستم!
  التماس دعا اخوی
  یا علی

 2. سروش:

  یا سلام
  اخوی کور هستند و کر. قلب هایشان از حب و بغض های باطل پر است. جالب است این ها نه درد فقر دارند و نه گرانی و تورم. اکثرا از شمال نشین ها هم هستند. پس دردشان چیست؟ دردشان اسلام است. این ها با اسلام و ولایت فقیه مشکل دارند. درد این ها احکام الهی است. درد این ها اجرای حکم خداست.

 3. رضا:

  دوست عزیز، بخشنامه کردن در ادارات و وعده اضافه حقوق و مزایا و مترو و اتوبوس رایگان و کیک و ساندیس مجانی ، شرکت کردن در این اجتماعات که هنر نیست . تا دلت بخواهد گدایان و کارتن خوابها دنبال اینجور مراسم مفت خوری هستند .

  عشق زمانی اثبات میشود که بدانی رفتن به تظاهرات ممکن است برگشتی نداشته باشد. بدانی با گلوله ، باتوم و گاز اشک آور منتظرت هستند . بدانی ممکن است دستگیر شوی و هزار بلا سرت بیاورند.

  اینکه کارمندان ادارات و دستمال به دستان با صدا و سیمای میلی و بوق و کرنا با دعوت و التماس و خواهش و اجبار جمع شوند بیانگر عشق و قلبی به نظام نیست . با ترکیدن یه ترقه همه عاشقان ولایت ۲ پا دارند ۲ تای دیگر قرض میکنند و فرار میکند.

 4. اشرفی نسب:

  بالاترین رو ادم باید برای انبساط ذهن هر چند وقت یکبار بخونه و به بلاهتشون بخنده.

 5. ...:

  سعی میکنم برای هلاکت روز بروزشان غصه نخورم
  سر بزنید

 6. مصطفی:

  آقا این احمق هایی که ساندیس و این کوفت و زهر مار ها رو پخش می کنن کیان که این طوری مردمو برای هیچ و پوچ خوار و ذلیل می کنن و بهونه دست این نامرد ها می دن؟

 7. حسین اسکندری:

  سلام به قرآن من خندم می گیره که می گن ساندیس دادن بابا من تو قم بودم نمیدونم دیدین یا نه راهپیمایی رو باور کنین ۸۰ درصد مردم اومده بودن حالا نمی دونم ولی خیلی زیاد بودن به قرآن به ما یه پوست تخمک هم ندادن فقط به خاطر عشق به رهبرم رفتم بعد اونایی که می گن به خاطر ساندیس اومدن بیرون یعنی اینقدر آدما احمق باشن از اونور تهرون یارو پا می شه میاد انقلاب واسه یه ساندیس اصلا نه انقلاب سر کوچه یعنی آدم دله باید باشه که از خونه بره تو شلوغی به خاطر یه ساندیس البته من یه انتقاد از رهبر عزیزمون دارم بالاخره همه اشتباه می کنن ولی رهبر عزیز شما نباید چپ رو خراب کنین بالاخره اونا هم ادمای انقلابی بودن واسه انقلاب کار کردن من یکمی دوست داشتم که رهبر عزیزمون بیشتر دست پدری بر سر چپ و راست بکشه وسلام

 8. جمهوری:

  لعنت به هر چی اجنبی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*