همه چیز درباره‌ی ارتش سایبری ایران

پنج‌شنبه 18 فوریه 2010

به احترام رفراندوم مردم

لوگوی جدید ارتش سایبری

لوگوی جدید ارتش سایبری

نام ارتش سایبری ایران زمانی بر سر زبان‌ها افتاد که در اولین حمله سایت توئیتر را مورد حمله قرار داد و در پیامی که در سایت قرار داده بود، از حمایت از اغتشاش در ایران توسط توئیتر انتقاد کرده بود. در پیام هکرها آمده بود: «آمریکا فکر می‎کند که دارد اینترنت را با دسترسی‎اش کنترل و مدیریت می‎کند، اما این طور نیست؛ این ما هستیم که اینترنت را با قدرت‌مان کنترل و مدیریت می‎کنیم. بنابراین، سعی نکنید مردم ایران را تحریک کنید که…»

سایت اصلی فتنه هک می‌شوند
پس از این سایت نوبت به موج‌کمپ رسید تا دامنه‌ی آن در اختیار ارتش سایبری ایران قرار گیرد. در اولین عکس‌العمل‌ها هک موج‌سبزآزادی با موضوع دستگیری‌ها گره خورد. برخی گفتند که هکی انجام نشده استو تنها مدیر این سایت دستگیر شده است. اما به روز رسانی مجدد سایت و خداحافظی تیم فعال آن، این گمانه هم باطل شد. برخی از دوستان در فرندفید می‌گفتند که مدیر موج‌سبز آزادی فاطمه شمس است که البته خارج از ایران ساکن است. از این جهت احتمال ارتباط بین دستگیری‌ها و هک شدن دامنه‌ی موج‌کمپ منتفی است.

جستجوگر چینی شکست
جستجوگر چینی بایدو هدف دیگری بود که ارتش سایبری ایران آن را از کار انداخت. این عمل موجی از سئوالات را درباره‌ی انگیزه‌ی هکرها ایجاد کرد. اما برخی گمانه‌زنی‌ها از قدرت‌نمایی ارتش سایبری حکایت می‌کرد. دامنه‌ی فیس‌بوک دات‌نت هم همزمان با بایدو مورد حمله قرار گرفت و هکرها با ورود به سرور فیس‌بوک صفحه‌ی اول آن را تغییر دادند. هرچند دامنه‌ی فیس‌بوک دات‌نت فعال نیست، اما باتوجه به این‌که با سایت اصلی روی یک سرور قرار دارند، بار دیگر قدرت ارتش سایبری ایران را نشان داد.

وقتی سازگارا ضایع می‌شود
محسن سازگارا (ضد انقلاب فراری) که همکار سیا محسوب می‌شود در برنامه‌ای از راه‌های مقابله با هکرهای ارتش سایبری سخن گفت و یک روز بعد، سایت او مورد حمله قرار گرفت. هکرها با طعنه خطاب به او نوشته بودند که به جای حرف زدن، اگر عرضه دارد، از هک شدن سایت خودش جلوگیری کند! علاوه بر سایت سازگارا، فیلم‌های یوتیوب او نیز پاک شد. وی در این فیلم‌ها به شیوه‌های عملیاتی علیه حکومت اشاره می‌کرد و زمینه‌های آشوب را فراهم می‌کرد.
سایت دیگری که توسط این ارتش هک شد، سایتک بود. این سایت اگرچه شاخص نبود، اما در جرگه سایت‌های جریان آشوب به شمار می‌رفت.

رادیو زمانه خاموش شد
رادیو زمانه در ۱۰ بهمن ۱۳۸۸ هک شد. در صفحه نخست آن، تصویری منقش به پرچم جمهوری اسلامی ایران و عبارت‌های «یاحسین (ع)» و «خلیج فارس» نوشته شد و در پیامی نوشت: «ارتش سایبری ایران به تمام مزدوران وطن‌فروش هشدار می‌دهد که در دامان اربابان خود نیز آن‌ها را راحت نمی‌گذارد.»
فرید حائری نژاد سردبیر رادیو زمانه در گفت‌وگو با بی.بی.سی تصریح کرد: حمله کنندگان تلاش کرده‌اند به داخل “سرور ” این سایت نفوذ کنند. آنها توانستند وارد حساب کاربری سایت شوند و حتی به داخل ایمیل‌های صاحبان حساب‌های کاربری نفوذ کرده‌اند؛ آنها تلاش کردند اطلاعات افراد در تماس با سایت را هم به دست بیاورند. وی همچنین به دویچه وله گفت: حمله کنندگان اول به سرور ما حمله کردند و پس از آن وارد ایمیل اکانت ما شدند و آخر سر دومین ما را تغییر دادند. حمله کنندگان کسانی هستند که چند هفته قبل به تویتر ضربه زدند.
رادیو زمانه از وابستگان به خانه آزادی در آمریکاست که با حمایت هلندی‌ها در آمستردام تشکیل شده است.

خبرنامه امیرکبیر
۱۷ بهمن خبرنامه امیرکبیر هک شد. در صفحه نخست آن، این‌بار تصویری منقش به پرچم یاحسین (ع) و «فإن حزب‌الله هم الغالبون» جای گرفت. در بخش انتهایی این تصویر، شعر زیر درج شده بود:
“اگر فرمان دهد رهبر، بتازیم
اگر او خواهد از ما، سر ببازیم
اگر صبر و قرار از ما بخواهد
بنشینیم و بسوزیم و بسازیم”

به احترام رفراندوم مردم
موج بعدی هک در ۲۳ بهمن رخ داد. سایت‌های جرس، تحول سبز و کلمه توسط هکرها مورد حمله قرار گرفت. اما این‌بار آرم تازه‌ای را برای این ارتش در نظر گرفته بودند: علامت اکسپلورر به همراه یک اسلحه کلاشینکف که روی آن صفر و یک‌هایی دیده می‌شود. در پیام منتشر شده توسط ارتش سایبری آمده است که این سایت به احترام رفراندم ۲۲ بهمن هک شده است.

گمانه‌زنی‌ها درباره هویت ارتش سایبری
برخی گانه‌زنی‌ها از ارتباط مرکز مبارزه با جرائم سازمان یافته سپاه با این گروه خبر می‌دهد. نام این مرکز زمانی بر سر زبان‌ها افتاد که شبکه‌ای از مدیران سایت‌های غیراخلاقی فارسی دستگیر شدند و در یک برنامه‌ی تلویزیونی از آنها اعتراف گرفته شد.
شیوه‌ی کشف این شبکه و دستگیری این افراد (به خصوص که بخشی از این شبکه خارج از ایران بودند) باعث شد تا شوک جدی به فعالان مجازی وارد شود که سپاه بر فضای اینترنت تسلط کامل دارد. همان زمان سایت‌های ضدانقلاب اعلام کردند که دستگیری پرنوگراف‌ها در حقیقت زنگ خطری برای کسانی است که اینترنت را فضای باز و ناشناسی می‌خواهند که مقاصد خود را پیگیری کنند.

متهم ردیف اول: روسیه
برخی هم از هکرهای اجاره‌ای سخن گفتند. به خصوص انگشت اتهام این بار نیز به سمت‌ هکرهای روسی نشانه رفت. این گمانه با نشانه‌شناسی طرح‌هایی که ارتش سایبیر ایران منتشر کرده است تقویت شد. وجود ستاره سرخ در صفحه نخست توئیتر باعث شد نام روسیه در صدر قرار گیرد. اما نکته این است که مگر نه این‌که ستاره سرخ روسی که از آن سخن می‌گویند، توپر است؟

من یک نفرم؛ با قدرت یک ارتش
اختر قاسمی از همکاران رادیو زمانه هم با اشاره به اختلال چند روز اخیر این سایت اعلام کرد: از اون جایی که همکاران زمانه امید به درست شدن آن داشتند متاسفانه خبر هک کامل را با تامل و با کمی صبر به دیگر همکاران دادند به طوری که خود من با ایمیل هک شده یکی از همکاران مدتی در چت بودم بدون اینکه متوجه شده باشم که کسی که با من صحبت می‌کند یک هکر است.
بعد از مشخص شدن اینکه فرد مخاطب من هکر است از او پرسیدم که “چرا این کار را انجام می‌دهند و هدفشان چیست؟ او گفت اولاً من یک نفرم و به اندازه یک ارتش کار می‌کنم و اسمم ارتش است. من یک جوان عادی و متخصص کامپیوتر هستم. بی.بی.سی و صدای آمریکا و زمانه که تبلیغی نمی‌گیرند و درآمدی ندارند، معلوم است که از کجا تامین می‌شوند و از براندازی حرف می‌زنند. ” از او پرسیدم چند سال داری، پاسخ داد ۲۱سال. او گفت ما نمی‌گذاریم کشورمان را “ری‌ست ” کنید.

زیر مجموعه‌ی پدافند سایبری سپاه
اما فرورتیش رضوانیه (طنزپرداز) در روزآنلاین داستان را جور دیگری روایت می‌کند:
طرح تشکیل ارتش سایبری ایران از سال ۸۴ در سپاه پاسداران مطرح شده بود، امابا افزایش تبلیغات علیه دولت نهم در اجرای آن تسریع به عمل آمد. مدتی بعد گروهی بسیار وسیع تشکیل شد که تعداد اعضای آن از چند نام بسیار فراتر می‌رود. واحد جذب نیروی انسانی ارتش سایبری به این ترتیب عمل می‌کند که تیم‌های ویژه‌ای پس از شناسایی هکرهای حرفه‌ای، با آن‌ها تماس گرفته و تهدید می‌کنند در صورتی که همکاری نکنند، روانه زندان خواهند شد.
سطح ارتباط و اطلاعات افراد تا حدی کنترل شده است که حتی بیشتر اعضای گروه هنوز از همکاری خود با ارتش سایبری اطلاعی ندارند. با توجه به استفاده از نخبه‌ها، سطح علمی ارتش سایبری با توجه به سابقه فعالیت بالای نفوذگران در ایران بسیار بالاست و قدرت این ارتش با توجه به هدف آن، قابل مقایسه با گروه‌های مشابهی است که در سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل فعالیت می‌کنند. گفتنی است “مرکز مبارزه با جرائم سازمان یافته سایبری” (پدافند سایبری سپاه) از همین افراد تشکیل شده است.
البته به نظر می‌رسد که فرورتیش رضوانیه به جای این گمانه‌زنی‌ها، در همان تخصص اصلی خود (طنزنویسی) فعالیت کند موفق‌تر است!

اطلاعات فنی از سایت ارتش سایبری
دامنه سایت ارتش سایبری ایران به صورت قانونی در یاهو به ثبت رسیده است. سرورهای آن در خارج از کشور قرار دارد. اما هنوز کسی نتوانسته است سایت آنها را متوقف کند. کل اطلاعاتی که از این ارتش موجود است، همین سایت و ایمیلی است که برا یارتباط در نظر گرفته‌اند.
تنها چند روز پیش از تولد ارتش سایبری، مؤسسه «Defense Tech» ایران را جزء پنج کشور دارای قوی‌ترین نیروی سایبری معرفی کرد.

ـــــــــــــــــــــــــــــ

پی‌نوشت: با توجه به این‌که لینک دادن به سایت‌های فیلتر شده جرم محسوب می‌شود، از لینک دادن به این سایت‌ها معذورم. خودتان با جستجو پیدایشان کنید!


۹۲ دیدگاه

 1. یک مسمان:

  چه طوریه که لینک دادن غیر مجازه اما داخل اون سایتها شدن ایرادی ندارد.(ای ناقلا!!!!!)

  • محمدصالح مفتاح:

   سلام بر یک مسلمان!
   حاجی جان! من رو ضایع نکن! تو فضای عمومی زشته 🙂

  • mohammad:

   و هرچند گاهی نگاه ها به سوی ماست
   و در هیچ کجای فضای سایبر برای خودت امنیتی متصور نباشید…
   اعلام آمادگی برای انهادم ارتش سایبری ایران
   تنها تا ۴۸ ساعت اینده منتظر اخبار ما باشید
   KAJ BAND

 2. ابراهیم:

  همون طور که عده‌ای ارتش سایبری ایران رو روسی می‌دونستند، عده‌ای هم اون‌ها رو هکرهای چینی می‌دونستند که توسط حکومت ایران کرایه شده‌اند. بنابراین حدس بنده دربارهٔ حمله به ‌Baidu (جست‌وجوگر چینی) این هست که برای نفی چینی بودن انجام شده.

 3. سفیر لینک | همه چیز درباره‌ی ارتش سایبری ایران:

  […] همه چیز درباره‌ی ارتش سایبری ایران […]

 4. ماشین باز:

  شما گفتیو ما باور کردیم.

 5. ماشین باز:

  این شعار ارتش سایبری که می گه “ما ثابت کردیم که می توانیم” بدجوری منو یاد اون شعار های ۴ سال پیش احمدی نژاد میندازه که می گفت ” ما می توانیم” احتمالا….

 6. هادی:

  “دامنه سایت ارتش سایبری ایران به صورت قانونی در یاهو به ثبت رسیده است”
  یعنی چی؟

  • محمدصالح مفتاح:

   یعنی اینکه علی رغم ممنوعیت معامله با ایران، یاهو این دامنه را ثبت کرده است

 7. هادی:

  “یعنی اینکه علی رغم ممنوعیت معامله با ایران، یاهو این دامنه را ثبت کرده است”
  منظورتون اینه که تو سرچش ثبت کرده؟

  • محمدصالح مفتاح:

   خیرِ
   صاحب این دامنه مطابق اطلاعات هوایز شرکت یاهو است!

 8. فدائی 22 رهبری:

  ارتش سایبری ایران نمایشی از قدرت جوانان این سرزمین که تونستوم معنای واقعی جنگ نرم رو بپذیرند و در جبهه های جدید جنگ حضوری فعال داشته باشند.
  همهی کسانی که خیانت به ملت را آزادی می نامند بدانند که اگر رهبرم دستور جهاد بدهد تا کاخ سفید ان ها را دنبال کرده و خونشان را می ریزم.

  امضا:فدائی۲۲ رهبری

 9. ali:

  امروز شما فیلتر وهک میکنید روزی هم میشوید
  این جبر تاریخ است

 10. مهدی:

  ما ایرانی ها هم موجودات جالبی هستیما…….همه کشورای دنیا خودشونو میکشن که انرژی هسته ای…علوم فضایی….دانش سلولهای بنیادی…لیزر…و و و و رو داشته باشن…..ماکه این چیزارو داریم هی میگم اینو فلان کشور به ما داده!
  این ارتش سایبری هم یه نمونه ش…

 11. pejman:

  دمشون گرم من اصلا سیاسی نیستم ولی حال میکنم اینقدر پیشرفت میبینم امپراطوری ایران داره دوباره قدرت میگیره دستشون درد نکنه ایول آمریکا رو بپکونن

 12. همه چیز درباره ارتش سایبری ایران:

  […] محمدصالح مفتاح، وبلاگ آذرباد […]

 13. همه چیز درباره ارتش سایبری ایران | پارسه آی تی:

  […] محمدصالح مفتاح، وبلاگ آذرباد […]

 14. mtwebs.tk:

  salam shoma link shodid

 15. احمد:

  میدونی چرا یاهو دامنه سایت ارتش سایبری رو ثبت کرده ؟چون از هک شدن سایتش وحشت داره.اخه ضرب شصت ارتش سایبری ایران رو دیده

  • lvl hackerZ team:

   aziz dg ino jaE nagu bht mikhandan :))

 16. amir:

  جبریون هیچ وقت به جایی نرسیدند

 17. علی میرزائی:

  سلام
  سال نو مبارک
  میزان سوختگی دماغ و دیگر جوارح سبزیجات از عملکرد مستقل و میهن دوستانه ارتش سایبری ایران، در بغضی که هنگام سخن گفتن در مورد آن با فشار دادن دندانهایشان از خود بروز میدهند، قابل مشاهده است.

 18. a:

  خاک عالم!

 19. گلبرگ مغرور:

  سلام
  دم ارتش سایبری گرم

  چه حالی کردم با اون پیغام اولی که هک کردند
  خیلی پایه بود
  به ما هم سری بزنید برادر

 20. ابو شاهد:

  سلام
  عملیاتهای سایبری چریکهای ارتش پدافند سایبر سپاه ناخوداگاه انسان را به یاد پارتیزانهای دلاور قرارگاه رمضان می اندازد انانی که کمر ارتش متجاوز بعث عراق را با سلسله عملیاتهای پیچیده در پشت خطوط دشمن و در اعماق سرزمینهای او در هم شکستند . دست مریزاد به همه طراحان دفاع در عرصه جنگهای سایبرونتیک و همه نخبگان هکتیویست عضو ارتش سایبر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی .
  یا علی

 21. سبز:

  واقعا برات متاسفم که در عصر ارتباطات چون جایگزین مناسبی برای هجمه اطلاعات ندارید دست به روش های منسوخ سانسور برده و از این روش های سخیف دفاع جانانه می کنید.
  دکتر شریعتی یک جمله زیبا داره که می گه : اگر می خواهی چیزی یا کسی رو خراب کنی، بدجور ازش دفاع کن.
  بالاخره جریان آب مسیر خودش رو پیدا می کنه.
  با عینک آفتابی زدن نور خورشید از بین نمیره.

  سبز باشی.

 22. poya:

  این ارتش سایبری ادم رو یاد این جوجه اراذل هکر غربی میندازه . اگه حرفی هست ملت میشنوه و انتخاب میکنه دیگه چرا به اسم رهبری و ایران و این چیزا عمل مجرمانه ی خدشون رو توجیه میکنن؟ مگه غیر از اینه که اگه ما ها فقط حرف خودی ها رو بشنویم وقتی بخوایم ازش دفاع کنیم صد در صد متزلزل خواهیم بود؟

  • لل:

   این دولت از همه روش برای سانسور حرفها استفاده میکنه معلومه خیلی این حرفها درسته که واسه از بین بردنش دست به چه کارهایی که نمیزنند

 23. درباره ارتش سایبری ایران و کار های آن | نیوز بلاگ:

  […] خودتان با جستجو پیدایشان کنید! محمدصالح مفتاح، وبلاگ آذرباد AKPC_IDS += "2324,";SHARETHIS.addEntry({ title: "درباره ارتش سایبری ایران و […]

 24. H.K:

  منتظر ارتش سایبری سبز باشید.

  • علی:

   شتر در خواب بیند پنبه دانه / گهی لف لف خورد گه دانه دانه
   اگر هم ارتش سایبری سبزی باشد قطعا مانند دیگر عوامل صهیونیستی از آمریکا و اسراییل تغذیه می شود.

   • لل:

    فقط منتظر باشید

    ایران همیشه واسه خودش دشمن میتراشه
    منتظر هک سایت های اصلی جمهوری اسلامی باشید

    راستی آدرس تغییر دادن رو هک نمیگن

    مردن بیان یه سایتو به کنترل خودشون در بیارن

    • چي ها:

     از اون پایینت داره دود میاد
     سعی کن عصبانیت خودتون رو کنترل کنید

 25. كرمزاده:

  ان تنصرالله ینصرکم…………………..برای خداکارکردن همین است موفق باشید اگر بتوانید ارشیوهای ضبط شده راهم پاک کنید محیط مجازی زیباتر خواهدشد…. ……………مخالفین ازناراحتی خیلی حرفا میگویند

 26. راستگو:

  وقتی که یک سایت را هک می کنند این سایت بعد از چند ساعت آن حفره را بسته و دوباره سرپا می شود. گرچه قبول دارم که برای یک سایت خیلی زشت است و امنیت آن را زیر سوال می برد اما از پا در آوردن یک سایت برای چند ساعت نمی تواند جلوی پیشرفت دموکراسی در ایران را بگیرد. فقط یک خوش حالی چندش آور برای کسانی است که نمی توانند جلوی افراد بیشماری که در سایبر در حال انتقاد هستند را بگیرند

  • محمدصالح مفتاح:

   مهم نیست که قدرت ارتش سایبری چقدر است، مهم این است که کسانی که رای مردم را در فضای حقیقی نمی‌پذیرند، نباید اینترنت را جایی برای بروز مردم‌ستیزی خود بدانند و آن را علیه ملت به کار بگیرند. کودتای سبز هرچقدر هم ادعا کند که اینترنت را در اختیار خود گرفته، باز هم کسانی هستند که از میان مردم برخیزند و پاسخ سرکشی‌های مجازی‌شان را بدهند

   • علی:

    ایرانیان دموکراسی را پای صندوق های رای نشان می دهند، در ۹ دی ۸۸، در ۲۲ بهمن هر سال، هشت سال جان فشانی و سی سال تحمل منافقان سبزنما

 27. sina:

  سلام
  به وبلاگ بنده هم افتخار بدید سر بزنید
  یاعلی

 28. علی:

  سلام من داشتم تو سایت های چینی نگاه میکردم همشون اعتراض کردن و گفتند واقعا ایرانی ها بیسوادند چون گوگل که مال امریکا هست رو هک نکردند و baidu رو که مال چینی هاست رو هک کردند.
  دلیل هک بادیو چیه ؟

 29. arash:

  کسی مثل pejman واقعآ معلومه که سیاسی نیست و صداقت داره در این جمله :

  ” ایول آمریکا رو بپکونن !!! ”

  !!

  شما هیچ اطلاعات خاصی در مورد این گروه ندادید. کپی کردن اطلاعات سایت و جمع کردن و نهایتآ whois گرفتن از دامین کار خاصی نیست. اما خوب وبلاگ شماست و اختیار کامل دارید.

  هک یا هر چیزی شبیه اون لطف بسیار بزرگی به امنیت شبکه هست و باعث میشه امنیت سایت بالا بره. متآسفانه یه غرور کاذب به وجود میاد برای گروه هک کننده غافل از اینکه کمک خوبی به سایت مورد نظر کرده.

  هک، فیلتر و … ” هرگز ” نمیتونه جلوی اطلاع رسانی رو بگیره. کار من دقیقآ ۱۵ ساله که کامپیوتر و وب هست. با اطمینان میگم که موج فناوری سرعتش خیلی بیشتر از اون چیزی هست که من و شما فکرش رو بکنیم. همین چند سال پیش بود که دستگاه ویدیو رو باید چیز پیچ میکردیم تا از یه خونه برسه جای دیگه .. و الان ! واقعآ از ۲۲ میلیون کاربر اینترنت ایران فکر میکنید چند میلیون از فیلتر نمیتونن عبور کنن؟؟
  یه سر به یه کافی نت تو یه شهرستان کوچیک بزنید حتمآ متوجه میشید 🙂

  راستی ! دیشب هم گرداب هک شد : http://i39.tinypic.com/2w7myx3.jpg

  موفق باشید !

 30. مهدی:

  با اینکه با با بعضی اقداماتتان موافق نیستم اما پیشرفت علمی کشور را در هر زمینه می ستایم

 31. مهدی:

  یکی دو روزی بود که این بچه قرطیها دم در آورده بودند لازم بود با این اوباش برخورد بشه .دم شما گرم ،اگر بشه این خوده ریز های باقی مونده را هم به سطل آشغال ریخت دیگه ایران ما گلستان میشه

 32. حاج امین:

  ای جونم خداییش حال کردم فکرشو بکن بعد از ۲۰۰ سال نکبت اسممون تو همه ی عرصه ها جز ۵تای اولی باشه!

 33. ایرانی سبز:

  دست گذاشتن روی دهان مخالف نشانه عقب ماندگیه نه پیشرفت.

  • علي:

   البته نباید روی لجن رو پوشوند چون ممکنه پای ادما بیفته توش باید از بیخ و بن ریشه کنش کرد و زیر خاکش کنید

 34. amir:

  ان تنصرالله ینصرکم….در÷یشگاه خداوند عالمیان موفق و منصور باشید…

 35. حسام:

  ایران سرای من به تو افتخار میکنم

 36. soriyo:

  salam
  dameshon garm
  movafag bashan

 37. عبداله:

  سلام به همه کسانی که دلشان برای ایران اسلامی می طپد

  هموطن عزیز
  کمترین وظیفه ما در راه اعتلای ایران اسلامی این است که:سعی کنیم دشمن شاد نباشیم نتیجه اینکه اظهارات ما اگر مایه شادی دشمن بشود خیانت است

  یادمان باشد که خالو قربان سر میرزا کوچک خان را از تن جدا کر د و دشمن شاد شد هر حرفی که باعث شادی دشمن بشود درمسیر خدمت به اجنبی است
  معیار دشمن است هروقت دشمنان ما، صهیونستها وامریکایی هااز اعمال وحرفهای ما عصبانی شدند مطمئن باشیم که ازمسیرانقلاب منحرف نشدیم
  اگر سپاه نبود کشور نبود امام خمینی( ره)
  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران یک بار دیگرکشور را نجات داد یادمان باشد در طول تار یخ این سرزمین زمانی که ولی فقیه رهبری این کشور را بعهده داشت توانستیم در ماراتنی از جنگ پیروز بشویم ،زمانی که سیم خاردار برای ما یک کالای استراتژیک بود ودشمن تا بن دندان مسلح ، پس سفاش ان عزیز سفر کرده را نصب العین خود قرا ردهیم که فرمود پشتیبان ولی فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد

 38. عبداله:

  وطن داری آموز

  هنوزم زخردی به خاطر در است که در لانه ماکیان برده دست

  به منقارم آن سان به سختی گزید که اشکم چون خون از رگ آن دم جهید

  پدر خنده بر گریه ام زد که هان وطن داری آموز از ماکیان

  (علی اکبردهخدا)

 39. محسن:

  دمشون گرم. بترکه چشم هرچی موجیه وطن فروشه.
  مهم نیست که این ارتش سایبری وابسته با سپاه باشه یا نباشه. مهم نیست که یک نفر باشه یا صدها نفر.
  این ارتش ۷۰ میلیون ایرانیه که همگام با دنیای واقعی در دنیای سایبری هم دهان تمام دشمنان رو پر خون خواهد کرد

 40. نیما:

  اونایی که میگن صدای مخالف راباید شنید راست میگن

  درباره اونا که وطن فروش، اجنبی پرست ،بی غیرت ،شکم سیر ند

  علم درثریا هم که باشدایرانی اونو بچنگ میاره

  این کاریعنی مامی توانیم ومی شود

  البته هر ایرانی منصف بخودش می بالدواین کار را

  تحسین میکند چرا که ماتو فرهنگ مان داریم

  کلوخ انداز را پاداش سنگ است

 41. نیما:

  حمله ور شد ارتش خلق ایران …

  پیروزی خجسته باد این پیروزی …

  از صلابت ارتش و ملت وسپاه ما…

  مرگ بر ضد ولایت فقیه

 42. ایلیا سربازی از راهدان:

  باعث افتخاره وقتی با وجود این همه محدودیت و تحریم چند نفر این طوری دماغ چندین فتنه گر رو به خاک می مالند ازشون میخوام با قدرت به این کار ادامه بدن و ثابت کنن ما ایرانیها میتونیم هر کاری رو اراده کنیم انجام دهیم
  ایلیا

 43. پرهام:

  سلام
  تشکر میکنم از همه ی دست اندر کاران این ارتش نخبه واقعا اعمالتان غرور انگیز است به امید نابودی دشمنان اسلام و ولایت فقیه
  از طرف جامعه گرجیان ایران زمین

 44. نیما:

  خدا قوت
  امام زمان پشت و پناهتان

  سرباز ولایت باشیم انشاالله

 45. گمنام:

  ایریانی یا غیر ایرانی
  روسی یاغیرروسی
  چینی یاغیر چینی مااین کار را انجام دادیم پس میتوانیم.

 46. نگار:

  سلام.شبکه فارسی ۱ رو قطع کنید .که بدترین شکل تهاجم فرهنگی شبکه های فارسی زبانه .البته اگه دلتون برای ارزش و منزلت خانوادهای اسلامی وایرانی میسوزه.چون اثرش تو اجتماع بدتر از هر چیزیه.لطفآ اگه میتونید یا به کسانی دسترسی دارید که از عهده این کاربرمیان به خاطررضای خدابهشون بگوید که این شبکه را قطع کنند

 47. نیما:

  سلام بر شهیدان که خون پاکشان فتنه گران را رسوا و توطئه شان را خنثی نمود

  درود بر سبز پوشان سرو قامت سپاه پاسدار ان

  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مایه افتخار ملت سلحشور ایران وخار چشم

  دشمنان است

  پیشناد می شود زین پس بجای بکار بردن از واژه نامانوس” هک” از وازه زیبای ” پوز بند” استفاده کنید

  لطفا لینک سبز را که پیاده نظام صهیونیست ها و سازمان سیاه هستند پوز بند بزنید

 48. محسن:

  اگه واقعا راست میگن بیان این پارس چت رو هک کنن شده اسباب دست این منافق ها
  هی توش از فحشا حمایت میکنن و اسلام زدایی میکنن و منافق گرا هست ولی نمیتونن اون رو هک کنن چون یه سیسیتم قوی آمریکایی صهیونیستی داره که عمرا هک بشه
  مرگ بر اسرائیل

 49. یک مهندس وطن پرست:

  به جوانان تلاشگر،غرور آفرین و رو به فتح قله های میهن سرافرازم خسته نباشید میگم .دشمن شکنی تان مستدام.منتظر هنرمندیهای بعدیتان هستیم.
  یا مهدی(عج)

 50. یک دانشجوی عاشق افتخار وطن:

  به جوانان عزیز ،غرور آفرین وشگفتی ساز میهن سرفرازم خسته نباشید میگم. دشمن شکنی تان مستدام باد . منتظر هنرمندیهای بعدیتان هستیم

 51. رامین اناری:

  ماشاءالله
  حضرت زهراء(س) یار و یاورتون باشه.

 52. رضا:

  برادر عزیزم از وجناتت پیداست که از چماقزنهای مشهور و بنام هستی. بجای اینکه ارتش سایبری بره دنیارو حک کنه بهتر نیست پاسخ سوالاتشونو بدین.جبهه حق که ظاهرا شما هستین از چی می ترسین. جبهه حق پیروزه چه با ارتش چه بی ارتش. بارها صدای آمریکا پیغام داده از بالا تا پایینتون با خرج آمریکا داخل تهران جواب کارشناساشونو یدین. منطقی بود اگه راست می گین جواب بدین. علی، علی، علی نه سید علی! هیچ وقت دهان کسی رو نبست.جواب داد. جواب منطقی نا با چماق.شما شیعه هستین ولی به قول مولایم اباعبدالله(ع) شیعه اباسفیان.

 53. کوروش کبیر:

  فرزندان ایران باز هم نشان دادند ,ایران نامی است که لرزه به تن دشمنانش می اندازد

  دفاع از ایران ,دفاع از همه ی انسان های ازادی خواه

  و

  اقتدار ایران, مایه ی افتخار انسان های ازاده است.

  فرمان دادم تا بدنم را بدون تابوت ومومیایی دفن کنند تا بدنم اجزای خاک ایران را تشکیل دهد

  کوروش کبیر

  به امید اقتدار ایران اسلامی

  و با ارزوی سلامتی برای رهبر معظم انقلاب

 54. m:

  انقدر اینها رو گنده نکنید اینا اگه می تونستن مطمئن باش هر روز این سایتهارو هک میکردن. با این کارها نمیتونید جلوی آگاهی مردم رو بگیرید. به امید پیروزی خون بر شمشیر

 55. آلاله:

  ما ثابت کردیم که می توانیم
  سلام
  پروژه نهایی کارشناسی من در مورد حملات سایبری می باشد که موقع جستجو در اینترنت درباره این موضوع که بسیار برایم جالب است به سایت ارتش سایبری ایران بر خوردم .کسی هست که اطلاعات جامع تری در مورد این ارتش و اقداماتشان وهمینطور حملات سایبری در اختیار من قرار دهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا…………….
  واقعا ممنونش میشم……………………………………..

 56. علی:

  ما می توانیم

 57. نظری:

  سلام علیکم

  البته خوبه ولی به نظر من بازم از نظر اطلاعات کشورمون نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه هک کردن و راه های نفوذ به رایانه ها و دیگر مشکلات می باشد .به نظر من هک کردن از این جور کارها بازم پاسخگو نیست . غربیها تکنولوژی هایی دارند که میتونند اقدامات بیشتری اذنجام دهند ولی حرفی نمیزنند .اگر نیازی به اطلاعات بیشتر بود می توانم کممکتون کنم با من تماس بگیرید .Email: novingt@gmail.com

 58. نظری:

  لطفا به این ارتش سایبری بگید با من تماس بگیرند تا تجهیزات جدیدو بهشون بگیم .اخه هک کردن شد کار

 59. آرمین:

  خوشم می اد هروقت می شنوم از شما وقدرتتون واین حرکت آخریتون خیلی با حال بود هک کردن شبکه فساد فارسی وان دمتون گرم یا علی

 60. افی:

  مطمانم روزی ارتش سایبری یا هر کس دیگری که فریاد ازادی طلبی مردم رو به اسم دین خفه میکند به دست این مردم نابود می شود

 61. حمید تام را:

  دمشون گرم به خدا شاد میشم مبینم یه گروه ایرانی سایت های غیر اخلاقی زد دینی که اون هم از امنیت بالایی برخوردا هست رو هک میکنن خیلی دوست تون دارم خدا یارتون باشه

 62. علی:

  سایت وزارت خارجه اسرائیل توسط ارتش سایبری هک شد! این خبر رو هم به لیست اضاف کنید

  http://ebratnews.com/?part=news&inc=news&id=27038

  فیلم از لحضه هک شدن سایت
  http://www.youtube.com/watch?v=00__EwjNFnU

 63. رحمان وليزاده:

  چی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 64. چی:

  بله قدرت سایبری ایران رو میرسونه.ولی فیلترینگ از یه طرف نشون دهنده ی ضعف ما هم هست هک کردن که جای خود.هر موقع اونها سایتهای مارو هک کردن ماهم مجازیم که سایتهای اونها رو هک کنیم وگرنه های ضعف ما رو نشون میده

 65. لیالی:

  آقا کارتون درسته

 66. mohsen:

  سلام

  خسته نباشید ای جوانان وطن .امام زمان نگهدارتون باشه

 67. soheil:

  ارتش سایبری ایران به تمام مزدوران وطن‌فروش هشدار می‌دهد که در دامان اربابان خود نیز آن‌ها را راحت نمی‌گذارد

 68. arash:

  آمریکا به وبسایت نیرو دریایش خیلی می نازه !!! قرار بود یکمم از فضاشو بده به جنبش سبز که فیلم تو آپلود کنند که نکرد ارتش سایبری این وبسایت ووو هک کنه خیلی حال میده خیلی بد مشه واسشون !!

 69. extoor:

  هک یعنی
  ۱=پیدا کردن ای پی نوع سیستم عامل و اطلاعاتی در مورد دیواره اتش
  ۲=چک سایت برای تمام باگ ها از جمله دیتابیس و سیستم عامل و کد نویسی وب
  ۳= اعمال نفوز روی باگ مورد نظر
  ۴=دیفیس
  حالا خارج از این بحث مرحله ۲ مهم ترین کاره ما تا حالا از ایران ندیدیم باگ کشف کنه از باگ ها شناسایی شده استفاده میکنه

  اگه غیر از اینه چرا ساکس نت تاسیسات اتمی ایران را الوده کرد.

 70. S O H eil:

  too donya ye hacker e foghe herfeyi vojood dare oonam manam
  hamatoon berid be jahanam

  • محمدصالح مفتاح:

   اوووووووووووووووف! ترسیدم 🙂

 71. اشیکن:

  یه روز خوب میــــــــــاد……

 72. علی:

  سلام. خدا قوت . من اگه بخوام عضو بشم چیکار کنم ؟؟؟

 73. علی:

  منظورم عضو ارتش سایبری هستش.

 74. سبز:

  oonaei ke migan rahbareshoon dastoor bede ta kakh sefid mian tavajoh konan,, makhsoosan khode jenabe shoma admin…. rikhtane khoon too ghoran neveshte shode? ya tajavoz too ghorane o kare hazrate ali o hazrat mohammad bood? zeshte, farda in hokoomat mire, shoma mimoonin o javoonaye iran, bayad roozo shab chesh too chesheshoon bashin, garche afradi mese shoma khejalat halishoon nist, dastmaletoon vase harki ke biad roo kar amadast.

 75. سبز:

  dar zemn site shomaham ke zire nazare dolat dare kar mikone,, az website fanafzar kharid mikoni? lol ….. port 21,22 ro beband ta artesh cyberi sootet nakarde … ina yani inke artesh scyberi ghodratesh oonghadaham nist, manam mitoonam inkaro bbokonam,, amma jelogiri az fazaye azad va azadie bayan neshooneye zafe.

 76. فرزندان وطن-ارتش سایبری:

  ما در راه حفاظت از انقلاب و مردممان مجبور به حضور در زمین دشمن در فضای سایبر هستیم در هر کجایی که دشمنان فکر می کنند در امنیت هستند و بر علیه انقلاب در حال توطئه هستند ما نیز حضور پیدا می کنیم و فعالیتهای دشمنان نظام و مردم کشورمان را رصد می کنیم ، دشمنان فکر نکنند با این گفته که شما چرا از فیلتر شکن استفاده می کنید و یا چرا به سایتهای …. وارد می شوید می توانند ما را وادار کنند از وطیفه ای که برای خودمان در نظر گرفته ایم کوتاه آمده و از اعتقاداتمان عقب نشینی می کنیم، ما هر لحظه که در زمین دشمن حضور پیدامی کنیم از خداوند طلب بخشش می کنیم و از او می خواهیم ایمان ما را به بزرگی خودش و به حق اسلام عزیز و انبیاء و امامان معصوم و به حق مولا آقا امام زمان (عج) افزایش و شناخت ما را به جهالت و به کفر دشمنان جنایتکار و فاسد انقلاب اسلامی بیشترو به ما بصیرت کامل عنایت بفرماید.
  ما فرزندان همین وطنیم

 77. محمد:

  سلام دوستان یه فرد ناشناس ایمیل منو هک کرده میترسم سو استفاده کنه میتونین به من کمک کننین

 78. ایرانی:

  خیلی خوشحال می شم وقتی میشنوم ایران داره هر روز مقتدر تر میشه.به امید روزی که ایران مقتدرترین ومرفه ترین کشور دنیا باشه.

 79. ارتش سایبری:

  سلام

  خدا قوت

  وبگاه شما را لینک کردم

  شما هم اگر مایل هستید

  وبلاگ مرا با نام (ارتش سایبری) لینک کنید

  cyber-army.blogfa.com

  یا علی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*