حزب‌اللهی واقعی..

جمعه 4 مارس 2011

قرار بود مطلبی درباره اینکه حزب‌اللهی کیست بنویسم. بیش از آنکه تئوریک باشد، حاصل دیده‌ها و تجربه‌ها بود. فکر می‌کردم که از آدم‌هایی که دیده‌ام کدام‌شان به شاخص‌ها نزدیک‌ترند. حالا که مجموعه به شاخص‌ها نگاه می‌کنم می‌بینم خودم هم تو این چارچوب نیستم.

به قربت و خلوص فرزندان معنوی خمینی غبطه می‌خورم…


۲ دیدگاه

 1. یاسین:

  هیچ کس نمی‌تونه ادعا کنه هستم!
  اما دعا می‌کنم هممون بشیم!

 2. مهدی:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  با توجه به دو سخنرانی اخیر رهبر معظم انقلاب در اول و دوم اسفند ۱۳۸۹ مبنی بر دور کردن آمریکا از منطقه که این دو سحنرانی در انتهای متن قرار داده شده ،جمعی از فعالین فضای مجازی در شهر مشهد اقدام به راه اندازی سایتی به نام usless.net نموده که در سه زبان عربی و فارسی و انگلیسی فعال می باشد .
  در این خصوص با توجه به وجود بیداری اسلامی در کشورهای منطقه تلاش گشته که روز ۹ مارس مصادف با ۱۸ اسفند ۱۳۸۹ که با سالگرد وفات سید جمال الدین اسدآبادی اندیشمند بزرگ جهان اسلام تقارن دارد ،روز خشم ملتهای منطقه علیه آمریکا اعلام گردد و از این تاریخ به بعد نسبت به اطلاع رسانی در خصوص اقدامات و جنایات آمریکا در کشورهای منطقه نموده و با ایجاد موج رسانه ای از موضع انفعال در قبال برنامه ریزی ها و هجومهای دشمنان داخلی و خارجی خارج گردید .

  در این راستا تصاویری ماهواره ای از برخی پایگاه های نظامی امریکا و نیز انتشار آدرس برخی مراکز دیپلماسی آمریکا اقدام شده و همچنین اقدام به تولید چند کلیپ و پوستر و نیز انتشار برخی فیلمها از جنایات آمریکا گشته است .

  در همین راستا صفحه فیس بوک روز خشم نیز به آدرس زیر راه اندازی و امید است که بتوان با ارتباط با فعالین عربی و … در این مسیر نیز ایجاد موج نمود .

  http://www.facebook.com/pages/%DB%8C%D9%88%D9%85-%D8%A7%D9%84%D8%BA%D8%B6%D8%A8-%D8%A7%D9%84%D8%B4%D8%B9%D9%88%D8%A8-%D8%B6%D8%AF-%D8%A3%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7/189996794373485

  سخنان رهبر انقلاب :
  اساس مشکل در دنیاى اسلام، آمریکاست. حضور مستکبرین و مستعمرین در دنیاى اسلام، همیشه بیشترین و بزرگترین ضربه را به هویت اسلامى و مردمى ملتها زده. از شرق دنیاى اسلام بگیرید، از اندونزى و مالزى و هند، تا برسید به آفریقا؛ همه جا حضور مستعمران بوده است که ملتها را ضعیف کرده، خون آنها را گرفته، اراده‌هایشان را تضعیف کرده. امروز آن مستکبر و مستعمر، آمریکاست؛ بقیه در حاشیه‌اند. حضور آمریکا بزرگترین مشکل است. گفت: «وجودک ذنب لایقاس بها ذنب». از همه‌ى بدبختى‌هاى دنیاى اسلام بزرگتر، امروز حضور آمریکاست؛ این را باید علاج کرد. باید آمریکا را از عرصه دور کرد، او را تضعیف کرد. خوشبختانه ضعیف هم شده‌اند. آمریکاى امروز، آمریکاى بیست سال قبل و سى سال قبل نیست. آمریکا امروز بشدت ضعیف شده است. این را باید نگه داشت. نباید ناامید بود.
  بیانات رهبر عزیز انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان درکنفرانس وحدت اسلامی(۱اسفند۱۳۸۹)

  امروز به برکت اسلام ملتها بیدار شده‌اند؛ این بیدارى را در سطح دنیاى اسلام انسان میتواند مشاهده کند. اولین اثر این بیدارى، ابراز بیزارى از حضور مستکبرین در این منطقه است. آمریکائى‌ها، سیاستهاى آمریکائى، با تبلیغات فراوان تلاش میکنند که خود را از تیررس حرکت عظیم مردم که امروز در بعضى از کشورهاى اسلامى مشاهده میشود، دور نگه دارند؛ لیکن این ممکن نیست. این حرکتها در درجه‌ى اول، علیه سلطه‌ى استکبار بر این منطقه است. آن چیزى که ملتها را تحقیر کرده است، سلطه‌ى استکبار است؛ آن چیزى که موجب شده است ملتهاى مسلمان با یکدیگر دست برادرى ندهند، یکدیگر را فهم نکنند، نیروهاى خود را بر روى هم نگذارند و امت اسلامى به معناى واقعى شکل پیدا نکند، دسائس و دخالتهاى استکبار در این منطقه است؛ این باید جمع شود. ملتها باید از دخالت و تسلط استکبار خلاص شوند و نجات پیدا کنند؛ این کلیدِ حل مشکلات این منطقه است. گرفتارى‌هاى مردم و ملتها، گرفتارى‌هاى دولتها – دولتهائى که با مردم خودشان، با ملتهاى خودشان فاصله پیدا کردند – به خاطر حضور قدرتهاى مستکبر و در رأس آنها آمریکاست. علاج مشکلات این منطقه به این است که ملتها به خود بیایند، دولتها به خود بیایند؛ شیطان بزرگ را از دخالت و تصرف در سرنوشت ملتهاى خودشان کنار بگذارند و دور کنند.

  بیانات در دیدار مسئولان نظام درروز میلاد پیامبر(ص)-۲اسفند ۱۳۸۹

  التماس دعا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*